Ресторація "Хата багата" знаходиться в центрі Івано-Франківська і з щирою українською гостинністю зустрічає кожного відвідувача. Усі сфери життя закладу пронизані українськими традиціями і національним колоритом. Це гармонійно поєдналося з елегантним стилем ресторану і атмосферою затишку і тепла.

Інтер'єр ресторану оформлено в стилі етнолофт. Петриківський розпис на стінах, приємні текстури і спокійні кольори, багато дерева і живі квіти, вишиті рушники і традиційний український посуд. Тут все створено для Вашого комфортного відпочинку і позитивного настрою.

В меню закладу - страви української кухні, приготовані за старовинними рецептами. Також є страви європейської кухні і різні види піци, м'ясні і рибні страви з вогню і гриль-меню, різноманітні десерти власного виробництва і дитяче меню. Є алкогольна карта, в якій варто звернути увагу на міцні українські напої - оригінальні настоянки та лікери.

Ресторан має три банкетні  просторі зали і окрему VIP-залу на 14 персон, зал для 50 гостей та зал 25 гостей.Також Ви можете розміститися на літньому майданчику, який розрахований на 70 гостей. Щодня для гостей закладу лунає жива музика.

В ресторацію "Хата багата" варто завітати, щоб насолодитися колоритом українських звичаїв і насиченим смаком страв. Сюди можна прийти задля сімейного відпочинку чи зустрітися з друзями, провести банкет, корпоратив чи відсвяткувати важливу подію.